Nástrojárna

 

 
Stavební

 

TPK Group s.r.o. - Stavební

 

TPK Group s.r.o.  – Stavební. Se zabývá dodávkou a montáží otvorových výplní. Od doby vzniku se firma stále rozrůstá. Naše firma se zabývá montáží oken – plastových oken, hliníkových oken, dřevěných oken, dveří, zimních zahrad ve spolupráci s renomovanou společností TM okna s.r.o. Mikulovice. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme výstavbu nízkoenergetických rodinných domů pod názvem www.levnydum.eu.

Nově nabízíme i opravu a servis na všechny typy plastových a dřevěných oken.

Veškeré práce zajišťujeme našimi zaměstnanci, kteří vlastní certifikát FINSTRAL ACADEMY a jsou každoročně proškolováni. V roce 2006 firma TM okna vybudovala nové sídlo v Mikulovicích u Pardubic Tímto Vás zveme do naší vzorkovny v Mikulovicích u Pardubic, kde bychom Vám názorně ukázali přednosti plastových oken Finstral. Zde Vám doporučíme nejvhodnější variantu plastových oken, hliníkových oken či dřevěných oken, aby jste byli s našimi okny spokojeni.

Okenní a dveřní systémy Finstral jsou na Evropském trhu již od roku 1968.

Veškeré výrobky každoročně podléhají přísným zkouškám v mezinárodní zkušebně IFT Rosenheim. Výrobky Finstral mají mimo jiné i certifikáty ¨ a 14001. Naše firma spolupracuje od roku 2008 s firmou OTHERM s.r.o., která je jedním z největších českých výrobců plastových a hliníkových oken a dveří. Firma OTHERM vyrábí plastová okna a dveře z německého profilu SALAMANDER, hliníková okna a dveře z profilu HEROAL.


 Rychlý kontakt

Josef Tyc, objednávky - tel: +420 777 127 457


Martin Papik, výroba - tel: +420 777 127 847

 

QR kod